Dom-praca-dom - wiosna na całego :)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Do pracy: DST: 43.334km MXS: 49.2km/h AVS: 28.3km/h TIME: 1:31:53
Rano pobudka 4:40. Szykuję się do pracy. Szybka kąpiel, śniadanko i czas ruszać.Monika zostaje dziś również w domku. Żegnam się i wychodzę. Ruszam 5:43, na dworze pomału budzi się słonko. Temperatura +11C, dodatkowe warstwy ciuchów zostają w domu. Wreszcie nastała prawdziwa wiosna nie tylko na kartach kalendarza. Jedzie się super, na Tworzniu punkt 6:00. W drodze towarzyszy mi muzyka, tym razem odświeżam Świat Czarownic.
*z dedykacją

Wschód słońca nad Gołonogiem© t0mas82
W centrum Sosnowca 6:30, Murckowska 6:50. Zaczyna lekko mżyć ale zupełnie to nie przeszkadza i przy tej temperaturze jest przyjemne :)
Kulam się przez Brynów do pracy na Piotrowice.
Miłego dnia i weekendu.
Po pracy ruszam prosto do domku. Pogoda super, w trakcie ściągam wiatrówkę by się nie ugotować i jadę w krótkim rękawku. Szkoda, że nie miałem krótkich gatków :) Trasa standardowa, nie zatrzymuje się nigdzie po drodze z wyjątkiem sklepiku w Łośniu. Tam drobne zakupy i wybór winka. A wieczorek spędzamy rozrywkowo, gdyż mamy gości.
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!












