Dom-praca-dom

Środa, 5 marca 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 45.24 1:39:23
+3C, wiaterek trochę daje się we znaki. Dojazd bez niespodzianek. 
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!.

Dom-praca-dom

Wtorek, 4 marca 2014 · Komentarze(4)
+2C, wietrznie. Kolejny dzień na fullu. Oglądam się za ramą do ostrego, mam już kilka typów. Odwiedzam też Katowicką Giełdę Rowerową i jej pierwsze wznowienie w tym roku. Zostawiam namiary, kilka chwil na rozmowy okołorowerowe i rusza w drogę powrotną. 
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Dom-praca-dom

Poniedziałek, 3 marca 2014 · Komentarze(5)
Z konieczności na full-u.  +4C, sucho i bez niespodzianek. Dziwnie się jeździ na rowerze z wolnobiegiem. 
Powrót standardową trasą przez Kasprzaka. 
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Dom-praca-dom

Piątek, 28 lutego 2014 · Komentarze(2)
Uczestnicy
Do pracy: 43.78km 1:45:26
Dzisiaj lekko na minusie -1C, drogi suche. Późny wyjazd bo jeszcze kompletowałem lampki po wczorajszym ładowaniu aku. Trasa bez niespodzianek.  Na Al. Piłsudskiego w D.G. trafił się tylko jakiś nieogarnięty kierowca, który mnie wyprzedził po czym się zatrzymał.
Po pracy ruszam standardową trasą do domku. W Dąbrowie udaje mi się jeszcze spotkać z Moniką tuż przed zajęciami z samoobrony.
Następnie na zakupy do Lidla i prosto do domku, gdzie zabieram się za szykowanie kolacji...
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!  

Dom-praca-dom

Czwartek, 27 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 43.63km 1:43:53
+2C, sucho. Rankiem jeszcze skracanie łańcucha, przez to późny wyjazd.  Trasa bez niespodzianek ze strony kierowców. Na Ochojcu spotykam Amigę, który gotuje się do startu.  Powrót standardową trasą, o dziwo się jedzie jakoś lżej pomimo pączkowe obżarstwa :)
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Dom-praca-dom

Środa, 26 lutego 2014 · Komentarze(0)
Rano lekki mrozik -3C, sucho i bez niespodzianek. Ratio 2.57  przy 36x14 ciut twarde jak na szeroką oponę z przodu. 
Powrót z przystankiem na drobne zakupy w Lidl. 
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!