Dom-praca-dom

Wtorek, 25 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 43.63 1:49:54
-1C, sucho i mgliście

Dom-praca-dom

Poniedziałek, 24 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 43.68 1:51:59
-1C, sucho rozwalony napęd, powrót z paną i zmiana opony. 

Dom-praca-dom

Czwartek, 20 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 43.64 1:50:48
3C, asfalty mokre. 2pany - D.G i Ochojec

Dom-praca-dom

Wtorek, 18 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 43.08km 1:56:17
-3C sucho

Dom-praca-dom

Poniedziałek, 17 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 43.62km 1:56:05   +3C, sucho

Dom-praca-dom

Piątek, 14 lutego 2014 · Komentarze(0)
Do pracy: 42.10km 1:51:11
Cieplej bo +3C, afalty miejscami tylko lekko mokre. Spokojne tempo bo wyjazd zawczasu o 5:15. Z tyłu zamontowałem klasyczny błotnik, ass saver + wystający poza siodło duży plecak to nie jest dobre połączenie.  
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!