Dom - praca - dom

Środa, 27 stycznia 2016 · Komentarze(1)
Ciepło +6c.
Pana z rana w Grodźcu. Dopompowuję i jadę dalej bo mało schodzi.
Niestety szybkość ucieczki powietrza z dętki rośnie wykładniczo.
Na D3S muszę zrobić kapcia, zajmuje mi to 12min.
Jak ruszałem to miałem spory zapas, fajne warunki to postanowiłem jechać dłuższym wariantem. To oczywiście złapałem kapcia... Murphy miał rację.
Powrót z pracy - ciepło +7C.

Dom - praca - dom

Poniedziałek, 25 stycznia 2016 · Komentarze(0)
Na starcie +2C. W nocy było -4C, solniczki ewidentnie dziś nie wyjechały.
Miejscami ślisko. Na głównych drogach ok.
Rozrząd mi klęknął po ~4kkm, mocniej deptam to łańcuch przeskakuje. Wieczorkiem szykuje się wymiana.
Powrót z pracy - +2c topniejący śnieg, wszędzie ciapa i lekko mżyło.

Dom - praca - dom

Czwartek, 21 stycznia 2016 · Komentarze(3)
Uwielbiam skrzypiący pod kołem śnieg o poranku :) -4C.
Od skrętu na hutę główne drogi czarne i w stanie płynnym.
Powrót do domku bez ekscesów.

Dom - praca - dom

Środa, 20 stycznia 2016 · Komentarze(0)
Białe szaleństwo. Świeży śnieżek to lubię. Ciepło -3C. Głòwne drogi nieźle utrzymane.
Świeży śnieżek
Świeży śnieżek © kosma100
Przejazd zamknięty
Przejazd zamknięty © kosma100
Rower na tamie
Rower na tamie © kosma100