Dom - praca - dom

Środa, 23 marca 2016 · Komentarze(0)
Na starcie +3C. Wiatry raczej sprzyjające.
Ciepło, sucho i nawet słońce miejscami ochoczo świeciło. Przyjemny powrót.
Mostek
Mostek © kosma100

Dom - praca - dom

Wtorek, 22 marca 2016 · Komentarze(0)
Dziś późna pobudka o 4:45, więc pośpiesznie pakuje się i wyruszam. +3.5C na starcie, asfalty mokre ale nie pada. W drodze zaczyna lekko mżyć, miejscami zwiększając intensywność. Wiatr obecny o dobrym kierunku i zwrocie. Generalnie dobrze się jechało.
Po pracy do Centrum Informacji Turystycznej po mapkę ślaskiej sieci dróg rowerowych. Korzystam z nowo powstałych przy centrum Katowic ddr. Koncepcje jazdy po nich trochę psują piesi pakujący się pod koła i niesforni kierowcy.
Jestę miszczem parkowania
Jestę miszczem parkowania © kosma100

Dom - praca - dom

Poniedziałek, 21 marca 2016 · Komentarze(0)
Po weekendzie spędzonym w warsztacie rowerowym czas do roboty. Złożyłem nowe kółko do ostrego i jeszcze kilka innych :)
Kółko i Mars
Kółko i Mars © kosma100
Kółko, szprychy
Kółko, szprychy © kosma100
Z rana +4C. Afalty mokre i lekko mży. W Katowicach dla odmiany sucho. Wietrznie, miejscami daje się we znaki ograniczając prędkość przelotową. Mówiąc językiem matematyka kierunek wiatru ok, ale zwrot już nie.

Dom - praca - dom

Piątek, 18 marca 2016 · Komentarze(0)
Rankiem do pracy. Powrót z pracy - Endomondo się znów wysypało. W nowej wersji musi być jakiś bug. Co do warunków przy powrocie to trochę wiało w twarz, ale ogólnie ciepło +9C i słonecznie.
W Ząbkowicach na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Aleją zwycięstwa śmignął mi ktoś w barwach Ghostów na szosie.

Dom - praca - dom

Czwartek, 17 marca 2016 · Komentarze(0)
Na starcie rześko -3C, ale asfalty suche.
Z pracy - ciepło +6C, świeci słonko. Fajne warunki na powrót. Endo urwało się gdzieś w okolicy 1. Robię szybkie zakupy w Biedronce w Ząbkowicach i zawijam do domku.

Dom - praca - dom

Środa, 16 marca 2016 · Komentarze(0)
Rankiem -1C ale sucho. Dobre warunki do jazdy więc decyduje się na dłuższy standardowy wariant dojazdu.
Powrót - ciepło, na starcie świeci jeszcze słonko. Udaje się trafić na otwarte szlabany więc tym razem nie przez tunel. Przyjemnie się dziś kręciło do domku.

Awaria wolnobiegu.

Wtorek, 15 marca 2016 · Komentarze(0)
Awaria wolnobiegu. Dojechałem do Aleji Zaglebia Dąbrowskiego. Tam udało mi się go rozkręcić i odblokować zapadkę ,ale i tak łapie co któryś obrót. Cofam się do domku wybierając scieżki i boczne drogi. Żeby utrzymać napęd trzeba cały czas pedałować takie pół ostre :)