Do Biedrony na zakupy

Poniedziałek, 1 sierpnia 2016 · Komentarze(0)
W drodze do dziwnie miota rowerem, stan równowagi osiągam jak załadowałem dwie pełne sakwy zakupów :)

Powrót z wakacji cz. 3 - Dąbie - Dąbrowa Górnicza

Niedziela, 31 lipca 2016 · Komentarze(0)
Wydawało mi się, że mam dobrze ustawioną pozycję na rowerze jednak przy dłuższych dystansach wychodzi na to, że nie. Musi jakiś riser 60mm wlecieć bo kierownica nieco za nisko i dłonie dostały za swoje. Oryginalnie w tym rowerze był dość wysoki mostek z kątem 35stopni.