Dom - praca - dom

Wtorek, 16 sierpnia 2016 · Komentarze(0)
Awaria dętki przy wentylu, a zapas okazał się nie do użytku.
Monika mnie zawiozła do pracy i zabrała sprawną dętkę z domku :)

Dom - praca - dom

Wtorek, 9 sierpnia 2016 · Komentarze(0)
Na starcie wieje i zapowiada się, że będzie deszcz. Chcąc uniknąć prysznicu modyfikuję trasę i jadę na Sosnowiec bo tam niebo wydaje się jaśniejsze. Załapuje się jednak na ulewę. Trzeba było jechać standardową trasą bo czasowo wyszło na jedno (więcej stania na światłach w centrach miast). W D.G. śmieszna sytuacja. Ktoś się zatrzymuje i pyta którędy dojedzie do Pogorii. Kieruję do PIII bo najpopularniejsza i mówię, że są 4 Pogorie. Ruszają wg. wskazówek. Po chwili orientuje się, że mogło chodzić o C.H. Pogoria :-) Człowiek nie zaopatruje się w takich sklepach to pierwsze skojarzenie jest inne.

Na zakupy

Niedziela, 7 sierpnia 2016 · Komentarze(0)
Po imbus 12 i na zakupy po jedzonko dla mnie i kotów :)

Franko :-)
Franko :-) © kosma100