Bieganie #63

Środa, 6 lutego 2013 · Komentarze(0)
Szybka rundka coś odebrać od Taty Moniki i z powrotem. Po drodze zakupy w lokalnym sklepiku. GPS i rejestracja coś szalała, dystans się mniej więcej zgadza ale nie doznałem efektu teleportacji :)
/2049199

Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #62

Czwartek, 31 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #61

Środa, 30 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
Szybka przebieżka przez Łękę. Na dworze chlapa, ciapa i sporo wody czyli jednym słowem odwilż.
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #60

Wtorek, 29 stycznia 2013 · Komentarze(2)
Kategoria bieganie
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #59

Poniedziałek, 28 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #58

Niedziela, 27 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
Wybiegam jakiś czas po Monice, która postanawia sprawdzić trasę biegową przez Łękę.
W planach mam dłuższe kółeczko wolniejszym tempem. GPS łapie fix-a, ruszam więc. Na zakręcie przy drodze do Łęki sygnał się traci. Biegnę więc bez rejestracji. Gdzieś za koksownią znów wraca. Myślę, że wyszło jakieś ~15km wybieganie. Na koniec do lokalnego sklepu po zasłużone wieczorne piwko, nie mają niestety ulubionego... Ostatnie 900m to seria przebieżek.
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #57

Sobota, 26 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
Szybkie kółeczko by się nie zasiedzieć w domku. Monika też dzisiaj postanawia pobiegać. Tym razem odnajduję właściwą drogę.
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #56

Piątek, 25 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
Szybkie kółeczko po pracy, sprawdzam skrót do ulicy Koksowniczej, który mi pokazała Monika. Niestety trochę błądzę i nie udaje się tam dostać. Wybiegam ciut przed skrzyżowaniem ul. Łaskowej z Koksowniczą. Trzeba trochę uważać na samochody jadące z naprzeciwka bo nie ma na tym odcinku chodnika.
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!

Bieganie #54

Wtorek, 22 stycznia 2013 · Komentarze(0)
Kategoria bieganie
Dzisiaj szybka pętelka po okolicy. Po świeżutkim śnieżku fajnie się śmigało.
/2049199
Pozdrawiam wszystkich przeglądających!