Dom - praca - dom

Środa, 6 lipca 2016 · Komentarze(0)
Z rana opady, ale do wyjazdu się przejaśnia i już tylko ulice trochę mokre. Po drodze odwiedzam paczkomaty i odbieram powerbank.

Dom - praca - dom

Poniedziałek, 4 lipca 2016 · Komentarze(0)
Późny wyjazd bo i późna pobudka. W drodze mijanka z Mario na Mariankach. Zwykle mijamy się jak ruszam na granicy spóźnienia więc czas tylko na wymianę pozdrowień :(
W crossie wymiana napędu, opon, klocków czyli takie tam przygotwania do wakacyjnej wyprawy co by nic nie nawaliło. Wstępna trasa już wyrysowana http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ufynlskhrowss... .
Start w nocy z 14/15.07.2016r.